Bluetooth навушники Haylou GT2S Global TWS із зарядним кейсом Black - Описание

HAYLOU GT2S TWS Bluetooth Earbuds

Haylou GT2S – нові недорогі бездротові навушники з гарним звуком. Старт продажів у вересні 2020 року. Особливість цих навушників у механічних кнопках. Найчастіше в бездротових навушниках використовується сенсорне керування, але не всім це зручно. Якщо Ви ставитеся до тих людей, для яких зручніше відчувати фізичний відгук кнопки під час натискання - вибирайте ці навушники. Від попередньої моделі ці навушники відрізняються використанням чіпсету Bluetooth 5.0 та незалежним підключенням кожного навушника до джерела сигналу, що покращує стійкість до перешкод та робить підключення більш надійним. Навушники Haylou GT2S чудово відтворюють музику без втрати якості завдяки використанню AAC, а нова 7,2 мм мембрана із полімерної смоли відмінно звучить у всьому частотному діапазоні. За якість передачі голосу під час дзвінків відповідає окремий процесор DSP. Вага кожного навушника складає всього 3,7 г, вони зручні у носінні, зручно сидять у вусі та практично непомітні з боку. Час безперервної автономної роботи навушників становить 4 години, і з використанням зарядного футляра час автономної роботи зростає до 12 годин.

• Кожен навушник працює незалежно

• Bluetooth 5.0

• До 12 год автономності

• Легке керування

Незалежне підключення навушників

Незалежна робота кожного навушника означає просте та непомітне перемикання між моно і стерео режимами, роблячи з'єднання більш стабільним, ніж раніше. Візьміть один навушник, щоб використовувати його як моно. Додайте до нього другий, щоб отримати режим стерео

AAC+DSP Lossless Відтворення звуку

Завдяки технології Advanced Audio Coding (AAC) та цифровому сигнальному процесору (DSP), Haylou GT2S відтворює звук у початковій якості, ніби Ви не дзвоните по телефону, а знаходитесь поряд із співрозмовником. Динамічний випромінювач розміром 7,2 мм з мембраною з полімерної смоли забезпечує вражаюче збалансований звук, де б Ви не знаходилися.

* Використання AAC доступне лише на пристроях, які підтримують профіль AAC.

Візьміть та використовуйте

Просто дістаньте навушники із зарядного футляра, решту вони зроблять самі. Все дуже швидко та автоматично. Просто у використанні, швидко у підключенні.

Ваш особистий голосовий помічник

Завдяки передовому голосовому помічнику Haylou GT2S може виконати Ваше побажання. Просто натисніть тричі, щоб активувати його. Прогноз погоди, навігація, все може керуватись голосом!

Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 4
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Функції та можливості Функція відповіді на дзвінок

Bluetooth навушники Haylou GT2S Global TWS із зарядним кейсом Black - Отзывы

Рекомендовані товари