Другие цвета

Bluetooth навушники Bluedio T2 + Black - Описание

Bluetooth навушники Bluedio T2 + - ергономічні і стильні накладні навушники з частотної характеристикою від 20 Гц до 20 кГц, які мають якісним звуком і потужними басами.

Навушники Bluedio T2 + здійснюють підтримку Bluetooth V5.0. А також мають вхід під кабель з класичним роз'ємом mini Jack 3.5 мм. Підтримка технології NFC забезпечує швидке і просте сполучення з мобільними пристроями.

Таким чином, навушники можна використовувати з більшістю сучасних девайсів - смартфонами, планшетами, плеєрами і навіть ПК. При цьому робочий діапазон навушників в бездротовому режимі - до 10 метрів.

Особливість Bluetooth навушників Bluedio T2 + - вбудований мікрофон, завдяки якому телефонне спілкування стає ще більш комфортним. Людні вулиці і галасливий транспорт більше не завадять вашому спілкуванню і дозволять повною мірою насолодитися улюбленою музикою.

Іншою перевагою навушників є багатофункціональна панель управління. Технологія Bluedio T2 дозволяє відповідати на дзвінки, регулювати музичний потік і за допомогою голосових команд. А також здійснювати набір останнього номера прямо з навушників.

Також в навушниках Bluedio T2 + Black присутній FM-радіо і слот для карт microSD, що розширює можливості для прослуховування музики і дає можливість слухати музику з будь-якого джерела.

Бажаєте скоротати час по дорозі? З навушниками Bluedio T2 + навіть найдовша дорога здасться однією миттю. А завдяки спеціальній складається конструкції, ви можете з легкістю носити дані навушники в рюкзаку або сумці.Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Довжина шнура, м 1.5
Особливості Слот для карт microSD
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 40
Тип підключення Комбіновані
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Акустичне оформлення Закриті
Функції та можливості Функція плеєра

Bluetooth навушники Bluedio T2 + Black - Отзывы

Рекомендовані товари