Bluetooth навушники Awei G20BL Black - Описание

Основні переваги:

-Компактність

-6 годин прослуховування музики

Вбудований мікрофон

-Подавленіе шумів

Опис

Навушники Awei G20BL не просто володіють чотирма динаміками, по два в кожному навушнику, вони використовують технологію поділу частот для окремого виведення яскравих високих і глибоких басів відповідно. Такий підхід дозволяє отримати поліпшену якість звуку для справжнього музичного насолоди.

Дизайн

Між навушниками і кабелем є прогумований фіксатор, що підвищує міцність з'єднання. Для більшої зручності залишилося доповнити їх м'якими амбушюрами з силікону підходящого розміру. 

Для розмов з близькими є вбудований мікрофон з високою роздільною здатністю і чіткістю передачі голосу. Він розташований на пульті управління разом з клавішами для перемикання пісень, настройки гучності і відповіді на дзвінок.

Функціонал

Акумуляторна батарея заряджається від USB кабелю протягом 2 годин. Ємності батареї 110 mAh буде досить для безперервного прослуховування музики протягом 6 годин і здійснення розмов до 8 годин підряд.

Навушники з подвійними динаміками діаметром 6 мм мають технологію частотного поділу, яка зможе забезпечити чисті високі частоти і потужні низькі. Одні з яких програються через перший динамік, а інші - через другий. Крім того, високий дозвіл стосується і голоси, щоб краще передати звучання м'якого або хрипкого голосу, а також інші деталі.

Використання новітньої технології Bluetooth 4.2, Awei G20BL можуть легко і швидко створити пару з iPhone, iPod, смартфонами і планшетами на Android, MP3 і іншими пристроями, які можуть передавати дані по Bluetooth.

Особливості

Технологія придушення шумів CVC 6.0, яка зменшує фонові звуки, подарує Вам гарний зв'язок і гучну чутність Вашого співрозмовника, навіть якщо навколо шумно.

Разом

Легка конструкція бездротових навушників, продумана в дрібницях, для забезпечення свого власника комфортом - саме такими задумав виробник Awei G20BL. Додайте до цього подвійні динаміки в кожному вусі з поділом звучання по частотах, і у Вас не буде сумнівів, що це найкраща для Вас модель

Тип кріплення З потиличної дужкою
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 6
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Імпеданс, Ом 32
Тип кабелю Плоский

Bluetooth навушники Awei G20BL Black - Отзывы

Рекомендовані товари