Bluetooth навушники Awei G10BL Black - Описание

Основні переваги:

-Проігриваннє музики до 6 годин

-Ергономічна конструкція

-Bluetooth 4.2

-Подавлення зовнішнього шуму

Як щодо сучасних бездротових навушників, які не будуть обтяжувати Вас незручними проводами? Awei G10BL дарують своїм власникам комфорт від носіння, відмінна якість звучання улюблених треків і стильний дизайн, який впишеться в Ваш власний стиль. Займайтеся спортом, подорожуйте, гуляйте - ця гарнітура складе Вам хорошу компанію.

Дизайн

Зручний дизайн розроблений, щоб Awei G10BL відмінно сиділи в вухах. Акуратні і безпечні, ці навушники залишатимуться на місці, а музика буде Вас радувати своїм звучанням, поки Ви працюєте.

Вбудовані магніти дозволяють прикріпити два навушника один до одного, поки вони не використовуються. Зручний спосіб носити гарнітуру з собою, повісивши навколо шиї як намисто.

Функціонал

Сучасна технологія Bluetooth 4.2, дає Вам просте і швидке сполучення зі смартфонами, планшетами, різними музичними плеєрами та іншими пристроями, які підтримують Bluetooth з'єднання.

Акумулятор 110 мАг гарантує до 6 годин безперервного музичного звучання і до 200 годин в режимі очікування від однієї зарядки. Таким чином, у Вас менше часу йде на зарядку і більше часу на прослуховування музики.

Особливості

Технологія зменшення шуму CVC 6.0 знижує зовнішні шуми, забезпечуючи Вам більш чітке звучання мікрофона при розмові з сім'єю або друзями. Ви отримуєте якісну і гучну телефонну розмову, навіть перебуваючи на вулиці або всередині торгового центру.

Разом

Якщо Ви не можете жити без музики, то Вам просто необхідні зручні навушники з мінімумом проводів. Завдяки Bluetooth підключення Вам не потрібно піклуватися про відповідні роз'єми на своєму пристрої. Awei G10BL становитимуть Вам компанію, куди б Ви не вирушило.

Тип кріплення З потиличної дужкою
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 6
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Імпеданс, Ом 16
Функції та можливості Регулятор гучності
Тип кабелю Плоский

Bluetooth навушники Awei G10BL Black - Отзывы

Рекомендовані товари