Другие цвета

Bluetooth-гарнітура Hoco E25 White - Описание

Bluetooth-гарнітура Hoco E25 спеціально створена для людей, які бажають розмовляти по телефону без зайнятих рук. Більше не потрібно постійно тримати мобільний пристрій - досить відповісти на дзвінок спеціальною клавішею і насолоджуватися розмовою з абонентом. Особливо зручно використання гарнітури в громадському транспорті, на спортивних пробіжок, при виконанні домашнього прибирання. Користувач може займатися своїми справами, не витрачаючи часу на витяг телефону з кишені одягу та інші дії. Досить постійно носити девайс на вушній раковині.

Технічні характеристики пристрою

Сучасна гарнітура Hoco E25 може порадувати свого володаря відмінним електронним обладнанням.

Тут виробник передбачив:

Чутливий мікрофон. Розташований в ідеальному місці корпусу, тому відмінно вловлює розмову і дозволяє уникнути передачі фонового шуму. Для цього розробники також передбачили програмну обробку звуку, що фільтрує стороннє шумове забруднення.

Bluetooth-гарнітура Hoco E25

Радіус передачі. Незважаючи на маленькі розміри, апарат оснащений бездротовим протоколом блютуз, що забезпечує передачу звуку на відстань десяти метрів. Можна розмовляти, ходячи по квартирі, поки телефон лежить на столі або в кишені.

Тривала автономна робота. Гарнітура оснащена акумуляторним елементом на 80 мАг, що дозволяє насолоджуватися спілкуванням протягом 4 годин! У режимі очікування пристрій здатний пропрацювати 170 годин.

Проста зарядка. Більше не потрібно підключати девайс до спеціальних зарядних пристроїв. Тепер заряджати гарнітуру можливо від будь-якого комп'ютера або телефону. Тут підтримується стандартний кабель для передачі енергії.

Маленькі розміри корпусу і невелика вага. Гарнітура обов'язково обрадує користувачів відмінними розмірами і легкістю - вага становить 8 г! Носити девайс можна цілими днями, абсолютно не відчуваючи дискомфорту на вушній раковині.

Тип кріплення Внутрішньовушних
Колір Білий
Вид Гарнітура
Мікрофон Вбудований
Час роботи в режимі розмови, ч 4
Країна виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Bluetooth-гарнітура Hoco E25 White - Отзывы