Другие цвета

Швидкий мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 65W (2 Type-C + USB-A) Black - Описание

Мережевий трехпортовий адаптер Baseus, випущений в модернізованої версії GaN2 Pro, забезпечує більш швидкісну, безпечну і ефективну зарядку трьох цифрових гаджетів одночасно. Це високоякісне джерело живлення на 40% менше аналогічних пристроїв, що робить його ідеальним аксесуаром для дому, офісу та подорожей.

Особливості:

Технологія GaN2;

Трехпортовий вихід;

Сліпа установка;

65 ват вихідної потужності;

Подвійний роз'єм для швидкої зарядки;

Технологія BPS 2;

Підтримка декількох форм швидкої зарядки;

Світлодіодний індикатор.

Інтелектуальність


Адаптер з удосконаленою технологією GaN і системою охолодження Baseus володіє більш високою потужністю, менше виділяє тепла, підвищеним перетворенням і компактним форм-фактором. Вбудовані схеми інтелектуального виявлення і розподілу потужності запускають автоматичну ідентифікацію пристроїв і проводять моніторинг подається навантаження. Модернізований чіп BPS Power Split і Harging забезпечує високошвидкісну зарядку двох гаджетів.

Безпека

Завдяки нанотехнологій прискореного тепловиділення під час роботи пристрою запускається ефект інфрачервоного резонансу холоднішою поверхні, що підвищує ефективність розсіювання тепла. Механізми безпеки оберігають акумулятори та сам блок живлення від надмірних навантажень, продовжуючи тим самим термін їх експлуатації.

Порти

Завдяки подвійному USB Type-C і Type-A адаптер пропонує різні варіанти підключення і дозволяє на високих швидкостях заряджати пристрої з технологією PD (Apple) і QC (Android).

Багатопротокольна сумісність

Підтримує PD3.0, QC4 +, QC3.0, SCP.MTK і інші протоколи. Блок живлення має широку сумісність з різними смартфонами, планшетами, ноутбуками, Bluetooth-гарнітурами і т.д.

Особливості Функція швидкої зарядки
Тип Мережеві
Швидка зарядка Quick Charge 4.0
Колір Чорний
Кількість USB-портів 3
Вид Зарядні пристрої
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Швидкий мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Pro Quick Charger 65W (2 Type-C + USB-A) Black - Отзывы

Рекомендовані товари