Бездротовий Bluetooth геймпад 2E Wireless Black (2E-UWGC-C04) - Описание

Універсальне рішення

За допомогою бездротового геймпада 2E C04 насолоджуйтесь грою на будь-якій операційній системі: Android, iOS, Windows PC. Спеціально для смартфонів та планшетів у конструкції пристрою передбачена підставка-тримач для додаткової зручності. Тепер грати буде комфортно будь-де і коли завгодно.


Ергономічний дизайн

Завдяки ергономічній конструкції 2E C04 зручно тримати в руках, а матовий, нековзний пластик створює додаткове зчеплення, що приємно позначається на тривалості та активності гри. Ігровий контролер має підставку-тримач для пристроїв з діагоналлю екрана від 4 до 7 дюймів, яку можна відкривати або ховати при необхідності. Удосконалені кнопки та курки миттєво реагують на команди та забезпечують максимальну швидкість передачі команд без затримок.

Жодних обмежень у русі

Тепер не варто турбуватися щодо довжини шнура або часу автономної роботи пристрою. 2E C04 добре працює на відстані до 10 м протягом 40 годин. Швидше розрядиться смартфон, аніж ваш новий геймпад. З'єднання можливе за допомогою Bluetooth 4.0 або USB-приймача 2.4 ГГц.


Додаткові можливості

Завдяки функції Plug-and-Play не потрібно встановлювати багато драйверів для підтримки різних типів ігор. Підключіть геймпад і вперед до перемоги! Для більш тонкого налаштування передбачено програмне забезпечення для Android та iOS. За максимальну реалістичність і атмосферу відповідають 2 вібромоторчики, які в потрібний момент передадуть відповідний імпульс, який додасть емоцій в ігровій сесії!

Сумісність: Windows PC, Android, iOS (iCADE), TV Box Tablet, Gear VR

Вага 223 г

Plug-and-Play

Відстань роботи 8-10 метрів

Інтерфейс Bluetooth 4.0, USB-ресивер 2.4 ГГц

2 вібромоторчики

Акумулятор 40 годин

Тип Геймпад
Колір Чорний
Тип підключення Бездротове
Сумісність Смартфони з ОС Android, Windows, PS3

Бездротовий Bluetooth геймпад 2E Wireless Black (2E-UWGC-C04) - Отзывы

Рекомендовані товари