Другие цвета

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series White - Описание

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series White - довгоочікувана новинка. Пристрій зручно і ефективно використовувати. Процес зарядки достатньо зручний і простий: треба покласти смартфон або планшет на пристрій бездротової зарядки - і смартфон починає заряджатися. Як тільки акумулятор мобільного гаджета повністю заряджений, зарядка посилає йому сигнал, і процес зарядки завершується.

Зарядний бездротовий пристрій, який має сертифікати Консорціуму WPS, що підтверджують його відповідність стандарту Qi, є абсолютно безпечним в експлуатації. Застосування цього зарядного пристрою дозволяє знизити споживання електроенергії, завдяки мінімальному тепловиділенню і високоефективної зарядці. Крім цього, адаптер відповідає всім сучасним екологічним стандартам безпеки.

Бездротова кругла зарядна панель, товщиною всього лише 7. 8 мм, володіє багатьма незаперечними перевагами, що відрізняють її від провідних моделей

Зарядний пристрій захищений від перезарядження, перегрівання і перевантажень. А для контролю за процесом підзарядки служить світодіодний індикатор.

Стильний зовнішній вигляд дозволяє зарядному пристрою прекрасно виглядати, як на офісному столі, так і в домашній обстановці, гармонійно поєднуючись з численними моделями сумісних гаджетів.

1. Qi бездротова зарядка, звільняє вас від брудних кабелів

2. Простота використання, просто покладіть свій пристрій, щоб почати зарядку

3. 10W велика потужність, швидка зарядка, безпечна і стабільна конструкція вентиляційних відтворів, захист зарядного пристрою і телефону

4. Вбудований смарт-чіп, чутливий відповідь

5. Вбудована зарядна котушка великої площі, висока швидкість перетворення, швидкий заряд QC2. 0 / 3. 0

6. 8 мм відстань,завдяки якої немає необхідності знімати футляр для телефону для зарядки

Особливості Функція швидкої зарядки
Тип Бездротові
Швидка зарядка Quick Charge 3.0
Колір Білий
Вихідний струм 2 A
Вид Зарядні пристрої
Вхідний роз'єм microUSB
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series White - Отзывы

Рекомендовані товари