Другие цвета

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series Black - Описание

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series Black - довгоочікувана новинка. Пристрій зручний і ефективний в викорістанні. Процес зарядки достатньо зручний і простий: смартфон або планшет треба покласти на пристрій бездротової зарядки - і смартфон почне заряджатися.

Зарядний бездротовий Пристрій, який має сертифікати Консорціуму WPS, що підтверджують его відповідність стандарту Qi, є абсолютно безпечним в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. ! Застосування цього зарядного пристрою дозволяє знизити споживання електроенергії, завдяки мінімальному тепловіділенню і вісокоефектівної зарядці. Кроме цього, адаптер відповідає всім сучасним екологічнім стандартам безпеки.

Бездротова кругла зарядна панель, товщина лишь 7. 8 мм, володіє багатьма перевагами, що відрізняють ії від провідніх моделей.

Зарядний пристрій захищений від перезарядження, перегрівання і перевантаження. А для контролю за процесом підзарядкі служить світодіодний індикатор.

Стильний зовнішній вигляд дозволяє зарядний пристрій прекрасно виглядати, як на офісному столі, так і в домашній обстановці, гармонійно поєднуючись з моделями сумісних гаджетів.

Особливості Функція швидкої зарядки
Тип Бездротові
Швидка зарядка Quick Charge 3.0
Колір Чорний
Вихідний струм 2 A
Вид Зарядні пристрої
Вхідний роз'єм microUSB
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Бездротовий зарядний пристрій Usams US-CD24 Wireless Fast Charging Pad Boswell Series Black - Отзывы

Рекомендовані товари