Бездротові стереонавушники з мікрофоном Sven AP-B650MV Black - Описание

Легкі, витончені і дуже комфортні - від SVEN полюбилися багатьом користувачам саме за ці якості. Модельний ряд поповнився моделлю, що отримала назву SVEN AP-B650MV. Вона отримала максимально строгий, але при цьому витончений дизайн: плавні лінії корпусу, відсутність зайвих декоративних елементів і стримана забарвлення будуть добре виглядати навіть з діловим костюмом, не кажучи вже про повсякденний одяг будь-яких стилів.

Звучать навушники нітрохи не менше здорово, ніж виглядають. Їх компактний корпус приховує високоякісні динаміки з розміром діафрагми 40 мм, які забезпечують повноцінне відтворення повного спектру чутних частот - від 20 Гц до 20 кГц. Конструкція оголовья дозволяє складати гарнітуру двома різними способами, що допомагає легко розмістити її навіть в самій невеликій сумці. М'які округлі амбушюри ніжно притискаються а вушній раковині з точно розрахованим зусиллям, а значить про комфорт носіння можна не хвилюватися.

Основним способом підключення до джерела є бездротове допомогою Bluetooth, але можна скористатися і провідним з'єднанням за допомогою надійного комплектного кабелю. Це забезпечує кращу сумісність з різними гаджетами, дозволяє економити батарею, а також може стати в нагоді в літаку. При цьому серйозно ставитися до заощадження заряду вбудованого акумулятора необхідності немає - автономність пристрою досягає 8 годин, чого цілком вистачає на цілий робочий день.

Голосовий зв'язок в месенджерах і по телефону забезпечує високочутливий мікрофон, який дозволяє вести навіть тривалі бесіди, займаючись при цьому іншими справами - від прогулянки до виконання робочих обов'язків. Управляти дзвінками і відтворенням музики можна не дістаючи гаджет-джерело з кишені завдяки наявності повноцінного пульта на правій чашці. AP-B650MV від SVEN ще раз показали, що доступні навушники можуть бути стильними, забезпечувати якісний звук і дарувати тільки радість під час експлуатації. Отримати свою порцію позитивних емоцій можна вже прямо зараз - продажу гарнітури стартували.

Особливості

Сумісність з ПК, Media-програвачами, мобільними пристроями

Бездротова передача сигналу по Bluetooth 5.0

Можливість управління вхідними викликами (при експлуатації з мобільним телефоном)

Провідна / бездротова передача аудіосигналу

Управління треками і рівнем гучності при прослуховуванні музики

Зручна складна конструкція корпусу

Стандартний роз'єм micro USB для зарядки навушників

Час роботи від акумулятора - до 8 годин

Радіус дії - до 10 метрів

Тип кріплення З оголовьем
Тип навушників Накладні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Колір Чорний
Прослуховування музики, ч 8
Тип підключення Комбіновані
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований
Акустичне оформлення Закриті
Функції та можливості Функція плеєра
Тип кабелю З'ємний

Бездротові стереонавушники з мікрофоном Sven AP-B650MV Black - Отзывы

Рекомендовані товари