Другие цвета

Бездротові Bluetooth навушники Baseus Encok True Wireless Earphones WM01 Plus White - Описание

Представляємо вашій увазі бездротові навушники Baseus Encok True Wireless Earphones WM01 Plus. При малій вазі і габаритах аксесуар здатний пропрацювати від вбудованого акумулятора до 300 годин в режимі очікування, і близько 5 годин при безперервному активному використання. (якщо враховувати можливість підзарядки від спеціального боксу, то термін активного використання збільшується до 50 годин).
До різних пристроїв навушники Baseus підключаються за рахунок інтерфейсу Bluetooth 5.0 і працюють на дистанції до 10 метрів. Також в комплекті з Baseus Encok True Wireless Earphones WM01 Plus ви отримуєте додаткові амбушюри різних розмірів і USB кабель Type C для зарядки навушників.
Діапазон відтворюваних частот від 20 до 20000 Hz. Бокс, службовець для зберігання і заряджання навушників, забезпечений спеціальним LED дисплеєм, на якому відображається ступінь заряду вбудованого акумулятора об'ємом 800 mAh. Навушники мають функцію активного шумозаглушення.
Вбудований мікрофон дозволяє використовувати Baseus Encok True Wireless Earphones WM01 Plus в якості гарнітури. Аксесуар виконаний з сучасного термопластика ABS, що гарантує надійність і довговічність під час експлуатації.


Тип кріплення Без кріплення
Тип навушників Вакуумні
Інтерфейс підключення Bluetooth
Особливості TWS (2 раздельно)
Колір Білий
Прослуховування музики, ч 5
Тип підключення Бездротові
Вид Гарнітура
Призначення Для мобільних телефонів
Мікрофон Вбудований

Бездротові Bluetooth навушники Baseus Encok True Wireless Earphones WM01 Plus White - Отзывы

Рекомендовані товари