Бездротова оптична миша Sven RX-260W USB Black - Описание

Для роботи в офісних додатках миші необхідно зовсім небагато - сенсор, та кілька кнопок. Навіть уже звичне всім коліщатко на самій-то справі не є обов'язковим, цілком можна обійтися і без нього. Ось тільки чи потрібно? Адже ми хочемо працювати максимально ефективно і з високим рівнем комфорту. А для цього нам просто необхідні додаткові функції.


Миша RX-260W від компанії SVEN зібрала в собі все найнеобхідніше для роботи і навіть трохи більше. Перше, про що варто сказати - це бездротове підключення. Як би там не було, а працювати без проводів набагато зручніше. Пристрій дуже компактне, його можна завжди взяти з собою - любителі попрацювати за ноутбуком напевно оцінять цю можливість. Кільце прокрутки прогумований, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту скролінгу сторінок.


Головна ж особливість пристрою, успадкована ним від більш дорогих геймерських рішень - це можливість перемикання між різними режимами дозволу оптичного сенсора. Вона пригождается не тільки в іграх, але і в повсякденній діяльності - наприклад, при переході від роботи з текстом до редагування графіки. Важливим плюсом SVEN RX-260W є ціна - незважаючи на цілий ряд додаткових функцій, вона залишається по-справжньому бюджетним пристроєм. У чому кожен з покупців може переконатися особисто, вже з'явилося на полицях магазинів.

Особливості

Перемикання режимів DPI

низький рівень споживання енергії

Симетрична форма (підходить для лівшів)

Прогумоване колесо прокрутки

Технічні характеристики

Тип миші бездротова оптична

Сумісність c OC Windows OS / Mac OS

Кількість кнопок, шт 3 + 1 (колесо прокрутки)

Колесо прокрутки є

Роздільна здатність, DPI 800/1200/1600

інтерфейс USB

Частота радіоканалу, ГГц 2,4

Тип елементів живлення 1 × AA

Напрацювання на відмову, натискань понад 3 000 000

Відповідність стандартам FCC, CE, ЕАС

Розміри вироби, мм 107 × 58 × 37

Вага, г 55

Колір чорний

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Бездротова оптична миша Sven RX-260W USB Black - Отзывы

Рекомендовані товари