Другие цвета

Бездротова миша Logitech M190 Wireless Charcoal (910-005905) - Описание

ПОВНОРАЗМІРНА КОНСТРУКЦІЯ. АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ.

Пристрій добре підходить для роботи як правою, так і лівою рукою; Ергономічний дизайн повторює природні вигини долонь великого розміру. Спеціальні округлі кнопки призначені для оптимального розташування пальців, а додаткова підтримка пензля забезпечує комфорт протягом усього дня.


ЯКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Оцініть якість та надійність пристрою від світового лідера у сфері виробництва мишей та клавіатур. На мишу M190 можна покластися в будь-яких умовах - при використанні з ноутбуком, настільним ПК, вдома або в дорозі. Отримайте найвищу якість та всі необхідні функції за доступною ціною.


БЕЗПРОВІДНИЙ ЗВ'ЯЗОК БЕЗ ЗАТРИМ

Працюйте без дротів і вільно переміщайтеся на відстані до 10 метрів практично без затримок та збоїв. Що менше проводів, то менше безладдя на робочому місці і тим легше переміщати пристрій з одного робочого місця на інше.


ВИСОКА ТОЧНІСТЬ ВІДСТЕЖЕННЯ. Зручна прокрутка.

Проста навігація завдяки контрольованій простір прокручування. Оптичний датчик гарантує плавність та точність переміщення курсору при використанні миші практично на будь-якій поверхні.

Це означає точні рухи миші без дратівливих пропущених клацань.


18 МІСЯЦІВ. ОДНА БАТАРЕЯ ТИПУ AA.

18 місяців експлуатації. Час роботи батареї залежить від режиму експлуатації та комп'ютера. без потреби заміни батареї. Коли ви не користуєтеся мишею, автоматично вмикається енергозберігаючий режим.


ТЕХНОЛОГІЯ PLUG-AND-PLAY

Пристрій одразу готовий до роботи – просто підключіть USB-приймач.


КОМПАКТНА ЧИ ПОВНОРАЗМІРНА?

Виберіть варіант. Миша M190 спеціально призначена для долонь середнього та великого розміру, а також ідеально підходить для використання на робочому столі. Дізнайтеся більше про саму компактну та портативну мишу M185, яку легко носити з собою всюди.

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Чорний
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Бездротова миша Logitech M190 Wireless Charcoal (910-005905) - Отзывы

Рекомендовані товари