Другие цвета

Бездротова миша для ПК або ноутбука Sven RX-560SW USB Blue - Описание

Багато користувачів ПК вибирають периферійні пристрої для геймерів, навіть якщо вони рідко запускають гри або взагалі обходяться без них. А все тому, що деякі функції ігрових пристроїв можуть стати в нагоді і в роботі - наприклад, вибір режимів DPI у буває дуже корисний при переході від роботи з програмами для обробки графіки до офісних пакетів і назад. Але ігрові рішення зазвичай дорожче і містять ряд функцій, які в професійній діяльності не потрібні. Та й з компактністю у них часто не дуже добре - носити їх разом з ноутбуком незручно.

Тепер у шанувальників «ігрових» функцій для професійного використання є продукт, який відповідає їх вимогам - бездротова миша SVEN RX-560SW. Вона дуже компактна і важить всього 60 г, її з легкістю можна брати з собою. При цьому максимальний дозвіл її сенсора - 1600 DPI, а за допомогою спеціальної кнопки на корпусі можливо переключення між ще чотирма режимами. Ліва і права кнопки абсолютно безшумні, а корпус симетричний - пристрій підійде як для правшів, так і для лівшів. Приймач максимально компактний, його можна залишати в USB-роз'ємі ноутбука при перенесенні.

Пристрій працює за допомогою однієї батарейки найпоширенішого формату АА. Особливу увагу приділено надійності - кнопки здатні без проблем витримати більше 3 мільйонів натискань. SVEN RX-560SW явно припаде до смаку всім, хто вважає за краще використовувати для роботи ноутбук, знаходиться в постійному русі і хоче мати комфортне робоче місце всюди, де це буде необхідно.

Особливості

2.4 GHz USB Nano-приймач в комплекті (дальність дії - до 10 м)

Перемикач роздільної здатності dpi

безшумні кнопки

інтерфейс USB

Покриття Soft Touch

Технічні характеристики

Тип миші бездротова оптична

Сумісність c OC Windows OS / Mac OS

Кількість кнопок, шт 5 + 1 (колесо прокрутки)

Колесо прокрутки є

Роздільна здатність, DPI 800/1200/1600

інтерфейс USB

Частота радіоканалу, ГГц 2,4

Тип елементів живлення 2 × AA

Напрацювання на відмову, натискань понад 3 000 000

Відповідність стандартам FCC, CE, ЕАС

Розміри вироби, мм 108 × 60 × 39

Вага, г 60

Інтерфейс USB
Тип Миша
Колір Синій
Підключення Бездротове
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Бездротова миша для ПК або ноутбука Sven RX-560SW USB Blue - Отзывы

Рекомендовані товари