Автодержатель Baseus Osculum Type Gravity Car Mount Black - Описание

Baseus Osculum Type Gravity Car Mount (SUYL-XP01) - автомобільний тримач з надійним механізмом автозахвата. Призначений для зручного використання смартфона однією рукою при поїздках в автомобілі. З його допомогою смартфон, практично, стає частиною інтер'єру авто, його інтерактивним екраном, на якому можна дивитися фільми, прокласти шлях в навігаторі, здійснювати відеодзвінки і багато іншого. Легко знімати і ставити однією рукою. Автодержатель на скло надає необмежену зручність користування вашим гаджетом однією рукою, коли ви за кермом. Потужна вакуумна присоска володіє великою силою і стійкістю, вона запросто витримує великі навантаження і не дасть впасти Автодержатель з телефоном, незалежно від швидкості і якості доріг. Акуратна фіксація смартфона.

Автоматичний механізм захоплюючої ножки забезпечує дбайливу і акуратну фіксацію вашого мобільного пристрою. У разі забруднення присоски пилом її можна просто промити водою і використовувати повторно.

Автомобільний тримач для телефону Baseus Osculum Type Gravity Car Mount (SUYL-XP01) має благородний зовнішній вигляд, ідеально поєднується з автомобільної обробкою.

Для фіксації смартфона немає необхідності встановлювати металеву накладку на його корпус, як на магнітних тримачів.

Місце встановлення Панель
Тип кріплення Затискач
Тип Автотримачі
Колір Чорний
Призначення Для мобільних телефонів
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Автодержатель Baseus Osculum Type Gravity Car Mount Black - Отзывы

Рекомендовані товари