Автодержатель Baseus Gravity Car Mount Metal type Black - Описание

Автодержатель Baseus Gravity Car Mount Metal type Black має безліч переваг в порівнянні з аналогами. Він не вимагає виконання складної установки, не блокує огляд і гармонійно вписується в загальний дизайн.

Завдяки спеціальному вбудованому механізму ви можете легко встановити смартфон в утримувач. Просто відсуньте бічні частини держателя, розмістіть телефон на нижній підставці і зафіксуйте його, відпустивши край. Він підійде для будь-яких телефонів з екраном від 4 до 6 дюймів або шириною від 63 до 88 мм. Товщина телефону при цьому повинна бути не більше 10 мм.

Конструкція автотримача дозволяє щільно зафіксувати смартфон відразу з трьох сторін, запобігаючи його випадання або пошкодження. У місцях, де власник стикається з телефоном знаходяться спеціальні прогумовані вставки, які захищають його від подряпин. Дизайн автотримача ретельно продуманий, тому повністю відповідає всім вимогам користувачів. Нижня підставка має відповідний виріз спереду, який забезпечує вільний доступ до кнопки Home і дозволяє використовувати всі функції смартфона.

Місце встановлення На дефлектор
Тип кріплення Затискач
Тип Автотримачі
Колір Чорний
Призначення Для мобільних телефонів
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай

Автодержатель Baseus Gravity Car Mount Metal type Black - Отзывы

Рекомендовані товари