3D окуляри віртуальної реальності з навушниками Hoco DGA03 VR Black - Описание

Пориньте в віртуальний світ c VR-окулярами Hoco DGA03 co стереогарнитурой.

Модель сумісна з будь-якими смартфонами з діагоналлю екрана 4,7 "- 6" дюймів. І чим більше дозвіл екрану смартфона, тим краще буде картинка. Навушники знімні і можуть зберігатися окремо. В окулярах використовуються 40 мм асферичні лінзи з полімерного матеріалу. Присутній регулювання фокусу лінз, що точно оцінять користувачі з короткозорістю. Є настройка міжзіничної відстані на 60-72 мм. Цей параметр є індивідуальним у кожної людини. Кут огляду 120 градусів.

Дизайн

Корпус виконаний з якісного ABS пластику. Між очима і VR-очками перебуває м'яка шкіряна підкладка, яка дозволяє носити їх протягом більш тривалого часу.

Головний власник складається з трьох ременів: один - над головою, а два інших підтримують гарнітуру з лівого і правого боку. Конструкція з трьома ременями дає VR-очками велику стійкість на голові. Ця конструкція, також, зупиняє ковзання пристрою під час руху. Зверху є два коліщатка: одне відповідає за регулювання міжзіничної відстані, інше за настройку фокуса лінз. Також знизу корпусу є мульти-кнопка, за допомогою якої, можна приймати / відхиляти вхідні дзвінки, вмикати / ставити на паузу або перемикати треки. Поруч з мульти-кнопкою розташовані кнопки регулювання гучності.

Вбудовані навушники Так
Джерело сигналу Смартфон
Клас Окуляри віртуальної реальності
Тип Поляризаційні
Колір Чорний

3D окуляри віртуальної реальності з навушниками Hoco DGA03 VR Black - Отзывы

Рекомендовані товари